Startliste Løb 1-15 |
Stævne navn | Bag-Julestævne 2018 | Udskriftsdato | 06 januar 2018 | |||
Stævne by | Svendborg | Udskriftstidspunkt | 22:40 | |||
Arrangør | Svendborg Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 07 januar 2018 |
Løb 1, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 2:33.39 | |
2 | 43 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 2:33.54 | |
3 | 96 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 2:34.53 | |
4 | 58 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 25 m | 2:36.03 | |
5 | 68 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 2:40.28 | |
6 | 62 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 2:40.61 | |
7 | 107 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 2:46.80 | |
8 | 89 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 2:47.44 | |
9 | 36 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 2:47.53 | |
10 | 44 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 2:47.94 | |
11 | 51 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 2:49.00 | |
12 | 106 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 2:49.01 | |
13 | 73 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 2:49.89 | |
14 | 92 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 2:51.57 | |
15 | 31 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 2:53.19 | |
16 | 45 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 2:53.84 | |
17 | 26 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 2:56.66 | |
18 | 74 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 3:02.21 | |
19 | 83 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 3:08.29 | |
20 | 69 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 3:13.75 | |
21 | 88 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 3:19.35 | |
22 | 97 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 3:19.69 | |
Løb 2, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Sørensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 25 m | 2:12.23 | |
2 | 52 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 2:24.29 | |
3 | 93 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 2:26.37 | |
4 | 87 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:26.70 | |
5 | 4 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 2:29.17 | |
6 | 42 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 2:35.78 | |
7 | 1 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 2:42.71 | |
8 | 112 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 2:46.99 | |
9 | 60 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 2:47.12 | |
10 | 76 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 2:59.92 | |
11 | 21 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 3:00.54 | |
12 | 109 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 3:02.08 | |
13 | 79 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 25 m | 3:13.22 | |
14 | 2 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | ||
Løb 3, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 25 m | 54.91 | |
2 | 94 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 58.14 | |
3 | 104 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 58.45 | |
4 | 40 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 58.61 | |
5 | 101 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 59.84 | |
6 | 14 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:01.29 | |
7 | 58 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 25 m | 1:01.61 | |
8 | 35 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 50 m | 1:02.84 | |
9 | 59 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 25 m | 1:03.91 | |
10 | 5 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 1:05.85 | |
11 | 19 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 1:08.18 | |
12 | 27 | Madsen Thea Inge | 2003 | RINGE | 0366AQ | 25 m | 1:08.38 | |
13 | 80 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 1:08.72 | |
14 | 57 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | H2Odense | 0372AH | 25 m | 1:09.30 | |
15 | 15 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 1:09.33 | |
16 | 33 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 1:09.51 | |
17 | 82 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 1:10.23 | |
18 | 20 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 1:10.62 | |
19 | 100 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:10.71 | |
20 | 24 | Larsen Veronika | 2003 | RINGE | 0396AS | 25 m | 1:10.87 | |
21 | 3 | Rasmussen Ghita Ross | 2003 | SVENDBORG | 0362AQ | 25 m | 1:11.46 | |
22 | 81 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 1:11.82 | |
23 | 95 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:11.90 | |
24 | 110 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 1:11.94 | |
25 | 98 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 1:12.83 | |
26 | 70 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 25 m | 1:13.53 | |
27 | 34 | Witte Amanda Siomone | 2003 | RINGE | 0344AC | 25 m | 1:14.05 | |
28 | 54 | Jensen Pernille Juul | 2003 | H2Odense | 0346AZ | 25 m | 1:14.98 | |
29 | 77 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 25 m | 1:15.04 | |
30 | 103 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:16.43 | |
31 | 18 | Hald Freja Tscherning | 2003 | RINGE | 0394AW | 25 m | 1:16.75 | |
32 | 28 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 25 m | 1:18.81 | ||
33 | 32 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 25 m | 1:21.12 | ||
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 25 m | 51.41 | |
2 | 63 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 54.84 | |
3 | 53 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 50 m | 55.29 | |
4 | 108 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 59.66 | |
5 | 37 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 25 m | 1:00.88 | |
6 | 55 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 50 m | 1:01.55 | |
7 | 105 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:04.46 | |
8 | 111 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | 1:09.09 | |
9 | 84 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:09.68 | |
10 | 64 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 25 m | 1:10.05 | |
11 | 102 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:10.51 | |
12 | 12 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 1:13.08 | |
13 | 61 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 25 m | 1:13.89 | |
14 | 72 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 25 m | 1:13.89 | |
15 | 29 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:15.42 | |
16 | 109 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 1:18.26 | |
Løb 5, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 2:43.41 | |
2 | 85 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 2:44.96 | |
3 | 35 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 50 m | 2:49.48 | |
Løb 6, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 53 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 25 m | 2:12.46 | |
2 | 93 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 2:14.98 | |
3 | 4 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 2:27.20 | |
4 | 23 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 2:33.09 | |
5 | 112 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 2:52.38 | |
6 | 108 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 2:57.60 | |
7 | 17 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | ||
Løb 7, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 25 m | 1:01.56 | |
2 | 104 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:05.10 | |
3 | 40 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 1:08.23 | |
4 | 43 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 1:10.93 | |
5 | 36 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 1:14.84 | |
6 | 107 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:15.05 | |
7 | 96 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:16.05 | |
8 | 89 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:17.67 | |
9 | 11 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 1:18.22 | |
10 | 20 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 1:18.89 | |
11 | 33 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 1:18.98 | |
12 | 26 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:19.78 | |
13 | 100 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:20.87 | |
14 | 24 | Larsen Veronika | 2003 | RINGE | 0396AS | 25 m | 1:21.66 | |
15 | 3 | Rasmussen Ghita Ross | 2003 | SVENDBORG | 0362AQ | 25 m | 1:22.16 | |
16 | 30 | Ryet Anna | 2005 | RINGE | 0516AG | 25 m | 1:23.01 | |
17 | 95 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:24.11 | |
18 | 74 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 1:24.13 | |
19 | 34 | Witte Amanda Siomone | 2003 | RINGE | 0344AC | 25 m | 1:24.16 | |
20 | 97 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:24.46 | |
21 | 54 | Jensen Pernille Juul | 2003 | H2Odense | 0346AZ | 25 m | 1:24.73 | |
22 | 69 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 1:25.76 | |
23 | 98 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 1:26.22 | |
24 | 18 | Hald Freja Tscherning | 2003 | RINGE | 0394AW | 25 m | 1:27.22 | |
25 | 16 | Christiansen Marinella | 2004 | RINGE | 0408AN | 25 m | 1:27.32 | |
26 | 103 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:29.23 | |
Løb 8, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 25 m | 1:02.62 | |
2 | 63 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 1:03.37 | |
3 | 86 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:04.89 | |
4 | 37 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 25 m | 1:07.29 | |
5 | 38 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 1:10.20 | |
6 | 105 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:14.14 | |
7 | 29 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:17.77 | |
8 | 64 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 25 m | 1:19.38 | |
9 | 1 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 1:19.76 | |
10 | 78 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 25 m | 1:36.69 | |
11 | 111 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | ||
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 25 m | 1:57.11 | |
2 | 94 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 2:05.15 | |
3 | 101 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 2:11.22 | |
4 | 35 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 50 m | 2:15.78 | |
5 | 56 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 2:18.43 | |
6 | 73 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 2:21.00 | |
7 | 62 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 2:23.65 | |
8 | 99 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 2:25.12 | |
9 | 19 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 2:32.36 | |
10 | 81 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 2:37.80 | |
11 | 51 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 50 m | 2:41.39 | |
12 | 44 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 50 m | 2:47.99 | |
13 | 77 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 25 m | 3:43.85 | |
14 | 5 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | ||
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 53 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 25 m | 1:56.07 | |
2 | 65 | Sørensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 25 m | 1:56.14 | |
3 | 37 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 25 m | 2:12.47 | |
4 | 52 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 50 m | 2:16.56 | |
5 | 42 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 2:18.43 | |
6 | 38 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 2:21.93 | |
7 | 60 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 2:21.95 | |
8 | 2 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 50 m | 2:24.88 | |
9 | 61 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 25 m | 2:42.25 | |
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 25 m | 1:15.13 | |
2 | 96 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:15.35 | |
3 | 68 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:16.12 | |
4 | 14 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:17.46 | |
5 | 36 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 1:18.73 | |
6 | 92 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:19.89 | |
7 | 106 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:21.18 | |
8 | 82 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 1:22.65 | |
9 | 85 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:23.76 | |
10 | 5 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 25 m | 1:25.78 | |
11 | 80 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 1:26.68 | |
12 | 71 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:27.87 | |
13 | 89 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:28.54 | |
14 | 15 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 1:30.47 | |
15 | 57 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | H2Odense | 0372AH | 25 m | 1:31.11 | |
16 | 45 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 1:31.30 | |
17 | 107 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:33.63 | |
18 | 30 | Ryet Anna | 2005 | RINGE | 0516AG | 25 m | 1:35.07 | |
19 | 110 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 1:35.85 | |
20 | 83 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 1:37.82 | |
21 | 28 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 25 m | 1:42.29 | ||
22 | 32 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 25 m | 1:43.20 | ||
23 | 100 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:43.48 | |
24 | 97 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:48.73 | |
25 | 95 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 2:06.70 | |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 1:10.00 | |
2 | 4 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 1:11.32 | |
3 | 63 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 1:12.15 | |
4 | 13 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 1:14.63 | |
5 | 108 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:16.03 | |
6 | 87 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:18.38 | |
7 | 38 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 1:26.59 | |
8 | 79 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 25 m | 1:28.34 | |
9 | 105 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:28.47 | |
10 | 84 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:29.12 | |
11 | 64 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 25 m | 1:31.40 | |
12 | 102 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:31.98 | |
13 | 76 | Koh Meng-Joon | 2005 | FREM | 0587AJ | 25 m | 1:32.55 | |
14 | 78 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 25 m | 1:34.01 | |
15 | 72 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 25 m | 1:35.10 | |
16 | 109 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 1:46.11 | |
Løb 13, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:03.33 | |
2 | 104 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:05.97 | |
3 | 40 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 1:08.20 | |
4 | 43 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 1:10.58 | |
5 | 99 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 1:12.25 | |
6 | 62 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 1:14.41 | |
7 | 59 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 25 m | 1:14.53 | |
8 | 31 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:23.59 | |
9 | 70 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 25 m | 1:23.81 | |
10 | 11 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 1:28.63 | |
11 | 88 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 1:32.15 | |
Løb 14, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 25 m | 58.41 | |
2 | 65 | Sørensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 25 m | 59.61 | |
3 | 93 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 1:01.16 | |
4 | 23 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:04.58 | |
5 | 55 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 25 m | 1:04.93 | |
6 | 52 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 50 m | 1:06.91 | |
7 | 2 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 1:07.56 | |
8 | 112 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 1:18.08 | |
9 | 86 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:18.11 | |
10 | 1 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 1:24.03 | |
11 | 12 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 1:26.03 | |
12 | 21 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:29.80 | |
13 | 60 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 1:33.78 | |
14 | 61 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 25 m | ||
15 | 111 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | ||
Løb 15, Egen definerede Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Rsk 1 | 0 | RINGE | 25 m | |||
2 | 7 | Rsk 2 | 0 | RINGE | 25 m | |||
3 | 8 | Rsk 3 | 0 | RINGE | 25 m | |||
4 | 9 | Rsk 4 | 0 | RINGE | 25 m | |||
5 | 10 | Rsk 5 | 0 | RINGE | 25 m | |||
6 | 46 | Mix 1 H2Odense | 0 | H2Odense | 25 m | |||
7 | 47 | Mix 2 H2Odense | 0 | H2Odense | 25 m | |||
8 | 48 | Mix 3 H2Odense | 0 | H2Odense | 25 m | |||
9 | 49 | Mix 4 H2Odense | 0 | H2Odense | 25 m | |||
10 | 50 | Mix 5 H2Odense | 0 | H2Odense | 25 m | |||
11 | 66 | Frem Englebasser | 0 | FREM | 25 m | |||
12 | 67 | Frem Julle-Nisser | 0 | FREM | 25 m | |||
13 | 90 | Nyborg Mix | 0 | NYBORG | 25 m | |||
14 | 91 | Nyborg Mix 1 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
15 | 113 | Ssk Mix | 0 | SVENDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 januar 2018 |
Licens til Svendborg Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:40 |